Раннє бронювання турів. Які переваги?

Ви чули про раннє бронювання турів?

Ну звісно ж чули і навіть користувалися. Для тих, хто не в курсі ділимося інформацією. 🧐

Акція, розроблена спільно операторами, готелями та авіакомпаніями. Її сенс полягає в зниженні цін на тури при бронюванні їх заздалегідь.

За рахунок чого можлива така економія?

Власнику готелю вигідно до початку сезону реалізувати частину номерів навіть за нижчою ціною, забезпечити завантаженість в сезон, спланувати і реалізувати витрати на підготовку до сезону. Те ж саме можна сказати про туроператорів і авіакомпаніях, для яких гарантія реалізації продукту в майбутньому вигідна і необхідна.

Чим вигідно раннє бронювання для туриста? Переваги раннього бронювання турів

1. Заощадити на покупці туру (але не на його якості!) По акціях раннього бронювання туристи можуть зекономити до 40% своїх коштів.

2.Ви можете не переживати про коливання курсів валют, якщо оплачуєте тур 100%. Або ж можна оплатити тур частинами, що теж дуже зручно. Деякі оператори пропонують оплату від 10% вартості.

3. Доступність кращих готелів і зручних авіарейсів. Хороший готель — популярний готель. Слід пам’ятати, що в якісні готелі приїжджають туристи з усього світу, зокрема з країн, де широко поширене раннє бронювання, тому з великою ймовірністю всі кращі місця будуть розкуплені заздалегідь.

4.Насолода від планування і передчуття майбутнього відпочинку. Коли ми знаємо, що попереду нас чекають мальовничий захід, море вражень і повний релакс, працюється по-іншому — більш натхненно і легко.

Ціни на тури по ранньому бронюванню доступні в нашому on-line підборі https://world-travel.pl.ua

Хочете більше інформації, телефонуйте нашим менеджерам

: Phone: 0505309397

Leave a comment