Безвіз-2021: зміни у правилах перетину кордону.

Безвіз-2021: спокій і поінформованість. Пропонуємо саме таку мантру українським мандрівникам до Шенгену в очікуванні змін у правилах перетину безвізового кордону – запровадженні у 2021 році системи #ETIAS (Європейської системи авторизації та інформації про подорожі). Система буде стосуватися виключно громадян тих країн, які мають право на безвізове перебування на території Шенгенського простору 90 днів / півроку. Україна в списку!

По-перше, ніяким чином це не дорівнює поверненню візи. Навпаки.

Почнемо здалеку: подібний порядок успішно використовується понад десять років у Сполучених Штатах Америки. Наприклад, громадяни Великої Британії або Польщі, які мають право здійснювати подорожі до американських міст без візи В1/В2, не можуть сісти в літак, якщо до цього не зареєструвалися онлайн в системі авторизації, подібній до такої, що її наразі анонсує Шенген.

Навіть для українців це не буде такою вже дивиною – адже безвізові подорожі громадян України до Мексики вже давно здійснюються тількі після реєстрації своїх намірів онлайн.

Отже, мова йде про звичайну ввічливість гостей – пепередити, що ви скоро до них виїжджаєте і недовго пробудете.

Скільки це буде коштувати? Попередньо є інформація про вартість 7 євро, які треба буде сплатити онлайн. Але це необхідно буде зробити тільки один раз на три роки – саме таким буде термін дії Вашої авторизації.

Як довго чекати підтверждення про успішність Вашої авторизації? У 95% випадків йтиметься про лічені хвилини.

Тепер ми з Вами готові до того, щоб будь-які заяви з боку сусіднього столика у каварні, добродія на зупинці автобуса чи іншої високої трибуни про «кінець безвізу», розбилися об скелю нашого дзену і здорового глузду.

Переглянути тури в Европу, що пропонують українські оператори тут.

Leave a comment