Країни червоної зони для України: список від 5 березня 2021 року.

МОЗ України від 5 березня 2021 року включила в червоний список 54 країну, що на сім менше в порівнянні з тижнем раніше.

 

З червоною в зелену зону перейшли відразу дев’ять держав: Білорусь, Великобританія, Ірландія, Португалія, Катар, Парагвай, Панама, Аргентина і Сент-Вінсент і Гренадіни.

 

Навпаки із зеленого списку в червоний потрапили Болгарія і Кіпр.

 

Країну включали в червоний список, якщо рівень захворюваності коронавірусів перевищував позначку в 239,6 випадків на 100 тис. Населення за останні 14 днів. Тижнем раніше цей показник становив 186,4 випадків. Індикатор підняли через зростання захворюваності в Україні.

 

Серед відкритих для українських туристів країн в зеленій зоні перебувають Туреччина, Єгипет, Грузія, Мексика, Казахстан.

 

 

Правила в’їзду в Україну

 

Україна дозволяє в’їзд в країну як своїм громадянам, так і іноземцям та особам без громадянства. Іноземці повинні мати з собою медичну страховку, яка покриває лікування в тому числі від COVID-19.

 

Все прибувають в Україну з країн зеленої зони не повинні проходити карантин. Якщо людина прибув з країни червоної зони, він повинен пройти 14-денну самоізоляцію.

 

Для припинення самоізоляції мандрівник може пройти ПЛР-тест на коронавірус в Україні або ж надати результат такого аналізу, зробленого не більше ніж за 48 годин до в’їзду в Україну. Умовою припинення карантину є негативний результат тесту, що підтверджує, що людина не хворіє.

 

Правила карантину однакові для всіх, хто в’їжджає і залежать від того, в якій зоні знаходиться країна, звідки слід мандрівник.

Leave a comment