Шрі Ланка: віза для українців безкоштовна.

З 1 серпня Республіка Шрі-Ланка на півроку лібералізує умови в’їзду: при оформленні візи в аеропорту вона буде безкоштовною (за умови перебування в країні до 30 днів). Аналогічні умови надані ще для туристів з 50 країн. Про це повідомляє ряд іноземних інформагентств, аналогічні розсилки роблять і туроператори. До недавніх пір, нагадаємо, вартість візи становила 40 доларів з людини по прильоту і 45 — при оформленні у туроператора. Дітям до 12 років дозвіл на в’їзд в країну оформляється безкоштовно.

Представники туристичних компаній відзначають, що такі новини завжди стимулюють попит: по-перше, сам по собі факт скасування будь-дибо доплат діє на туристів позитивно. «До того ж можливість заощадити на кожному мандрівника по 40 доларів — вагомий аргумент для бюджетних туристів», — констатує директор туристичного оператора Ольга Дяченко.

Повідомляється також, що влада Шрі-Ланки пішли на такий крок з метою повернути в країну іноземні турпотоки. Оскільки після квітневих терактів у Коломбо кількість іноземних туристів впало на 70%. Втім, спад турпотоків може пояснюватися не тільки трагічними подіями в столиці, а й сезонністю напрямки.

Тури на Шрі Ланку дивіться тут.

 

Leave a comment